O penzionu

Rodinný Penzion u Sv.Jana se nachází v objektu Kraselovský Dvůr v malé obci Kraselov v oblasti zvané Šumavské Podlesí. Jedná se o nově zrekonstruovaný objekt původní tvrze. V penzionu jsou k dispozici 4 čtyřlůžkové pokoje a 2 pokoje pro dva dospělé a dvě děti, kapacita je možná zvýšit v každém pokoji přistýlkou. Jeden z pokojů je koncipován jako bezbariérový.

K vybavení pokoje patří příslušenství (koupelna se sprchou a WC), lednička a televize. Zároveň je v přízemí penzionu k dispozici společná plně vybavená kuchyň (sporák, trouba, mikrovlnná trouba, lednice, kávovar, myčka na nádobí a nádobí) a jídelna.

V letních dnech jistě uvítáte možnost koupání se nebo rybaření v našem rybníku, opékání buřtů (opékací tyče je možné si u nás zapůjčit) či grilování buď na ohništi, nebo ve venkovním krbu u pergoly v zahradě, hned vedle dětského pískoviště a trampolíny. Pro příjemné chvíle na zahradě máme i piknikové deky.

Pro děti máme k zapůjčení povlečenou dětskou postýlku, židličku, nočník, přebalovací pult, redukci na WC, noční lampičku, lehátko do sprchy nebo hračky, pro větší potomky nebo rodiče i velké množství společenských her nebo míč, který jistě najde využití na našem fotbalovém „plácku“ v sousedství dvora. Nejen při nepřízni počasí můžete využít zastřešený ping-pongový stůl. Vášniví houbaři si zde přijdou na své, a proto jim po bohatém úlovku můžeme půjčit sušičku. V penzionu je připojení k internetu přes Wi-Fi. (Upozorňujeme hosty na nedostatek pokrytí telefonního operátora Vodafone uvnitř budovy.)

V objektu je kromě místnosti na kočárky či lyže i samostatná uzamykatelná garáž na kola. Část dvora je vyhrazena soukromému parkovišti pro naše hosty. Pro různé firemní akce nabízíme samostatnou konferenční místnost, po domluvě je možné zařídit i hromadné stravování. Výletníkům doporučíme okolní stravovací zařízení. V případě zájmu je možné dovézt potraviny k přípravě snídaně.

K dispozici jsou pro Vás i různé mapy a průvodce, které je možné si zapůjčit či koupit.

Ve všech místnostech objektu je zakázáno kouřit.

Domácí mazlíčky zatím bohužel neubytováváme.

Seznamte se prosím před Vaším příjezdem s naším provozním řádem.

Aktuality z Kraselovského dvora najdete na našich facebookových stránkách:

 

        

       

Provozovatel: CHANA-DW, s.r.o., Zábrodí 120, Červený Kostelec, 549 41

Odpovědná osoba: Bc. Eva Dlauhoweská

Adresa penzionu: Kraselov 62, 387 16 Volenice

IČ: 62063669

DIČ: CZ62063669

Tel.: +420 602 253 163

E-mail: penzion@kraselovskydvur.cz